Minu tehtud veebilehed

Siin on mõnede minu tehtud tööde veebilehtede päised ja lingid vastavatele veebidele. Veebileht avaneb päisepildile klikkides. Kõik kodulehed on valminud koostöös tellijaga või mõnedel juhtumitel ka meeskonnatöö tulemusena. See tähendab, et kodulehe just selline välimus pole ainuüksi minu väljamõeldud, vaid omajagu on siin alati ka tellijapoolset panust. Küll aga on tehniline teostus minu poolt kokku pandud. Nagu öeldud, kasutan ma vabavaralisi lahendusi, niisiis pole ka mootor otseselt minu programmeeritud. Eelkõige tähendab kodulehe kokkupanek olemasolevate vabavaraliste lahenduse kohandamist täpselt vastavaks tellija soovidele ja nägemusele. See tähendab stiililehtede kohati väga põhjalikku muutmist. Ka kodulehe mootorisse endasse on vaja muudatusi teha, et mootor käituks just tellijale sobival viisil.

Kõikide kodulehtede puhul on kodulehe sisustamine - uute artiklite ja muu sisu lisamine - kodulehe omaniku vastutus. Vajadusel võib ka selle loomulikult minult tellida, kuid üldjuhul saavad kliendid sellega ise suurepäraselt hakkama. Niisiis on siinsed näidised mingi hetke seisuga ja praegune aktuaalne leht võib olla muutunud.

Sireli Hostel

www.sirelihostel.ee

Perearst Ülle Perend

www.perearstid.eu

Otepää Evangeelne Vabakogudus Palverändur

Otepää EV Palverändur

Kärdla Nukuteatri veebileht

kardlanukuteater.ee

Kärdla Baptistikoguduse veebileht

Kärdla Baptistikoguduse veeb

Allika kirjastuse veebileht

Allikakirjastuse veeb

Kärdla Linnaraamatukogu uus veebileht

Hiiu Valla raamatukogu

 

Minu tehtud veebilehed, mis tänaseks enam kasutusel pole

Olen aegade jooksul teinud veebilehti, mis on uuenenud või liikunud tistele haldajatele. Siin on küll näha nende veebide päisepildid, kuid viiteid veebilehtele endile enam ei ole.

Eesti EKB Koguduste Liidu leht kuni kevadeni 2017

Liidu koduleht kuni 2017 kevad

Mooste Baptistikoguduse veebileht

Mooste koguduse veeb

Mooste koguduse veebileht uuenes 2023. aastal seoses uue pastori ametisse asumisega. Kogu veeb sai uue välimuse ja teise tehnilise lahenduse. Kooste koguduse veebilehe haldusega mina enam seotud ei ole. 

Hiiu valla veebileht

www.hiiuvald.ee

Hiiu Valla veebileht on loodud ajal, mil olin Hiiu valla IT-spetsialist (kuni novembrini 2014). Praegu haldavad seda lehte teised, eelkõige praegune Hiiu Valla IT-spetsialist. Päisepilt on tehtud 2015. aasta märtsis. Ka tehniline lahendus ja disain on tänaseks vahetunud. 

Kärdla Linnaraamatukogu vana veebileht

Kärdla linnaraamatukogu

Kärdla Linnaraamatukogu on loodud ajal, mil olin Hiiu valla IT-spetsialist (kuni novembrini 2014). Kodulehte haldab Kärdla Linnaraamatukogu ise. Päisepilt on tehtud 2015. aasta 19. märtsil. Kuna seoses Kärdla linna ja Kõrgessaare valla ühinemisega sai Kärdla Linnaraamatukogust Hiiu Valla Raamatukogu, siis seda kodulehte veebis enam ei ole. Praegu on see taas Kärdla Linnaraamatukogu, kuid veebilahendus on uuendatud.